Vanhat toimijat

Hallitukset

2019

Puheenjohtaja
Jani Anttila

Sisä- ja ulkovastaava
Krista Lindqvist

Tiedottaja-sihteeri
Milja Koskela

Rahastonhoitaja
Peetu Ilola

Fuksipäällikkö
Oona Hanska

Fuksipäällikkö
Rudolf Nikander

Isäntä
Anna Pasonen

Emäntä
Hertta Seppälä

Opintovastaava
Janika Hart

Yrityssuhdevastaava
Valtteri Siira

2018

Puheenjohtaja
Jakke Anttila

Sisä- ja ulkovastaava
Mauri Kostiainen

Tiedottaja-sihteeri
Jani Anttila

Rahastonhoitaja
Taru Jormakka

Fuksipäällikkö
Milja Koskela

Fuksipäällikkö
Jere Vänskä

Isäntä
Krista Lindqvist

Emäntä
Liisalotta Erämies

Opintovastaava
Juhani Rahikka

Yrityssuhdevastaava
Tuomas Sipiläinen

2017

Puheenjohtaja
Werneri Huhtinen

Varapuheenjohtaja
Mika Sahlman

Tiedottaja-sihteeri
Jani Anttila

Rahastonhoitaja
Mauri Kostiainen

Fuksipäällikkö
Riikka Hammar

Fuksipäällikkö
Esa Arola

Isäntä
Leila Kettunen

Emäntä
Verna Repka

Opintovastaava
Janne-Joonas Tiitinen

Yrityssuhdevastaava
Perttu Saarela

2016

Puheenjohtaja
Janne Stubb

Varapuheenjohtaja
Juho Tamminen

Tiedottaja-sihteeri
Riina Aromaa

Rahastonhoitaja
Mika Sahlman

Fuksipäällikkö
Jakke Anttila

Fuksipäällikkö
Piia Iivonen

Isäntä
Minna Ukkonen

Emäntä
Elisa Juvonen

Opintovastaava
Werneri Huhtinen

Yrityssuhdevastaava
Alex Villa

2015

Puheenjohtaja
Kia Lehti

Varapuheenjohtaja
Lauri Koskinen

Tiedottaja-sihteeri
Milla Kumin

Rahastonhoitaja
Juho Tamminen

Fuksipäällikkö
Heidi Korhonen

Fuksipäällikkö
Janne-Joonas Tiitinen

Isäntä
Risto Hertzberg

Emäntä
Elisa Alasuvanto

Opintovastaava
Erkka Pehto

Yrityssuhdevastaava
Janne Stubb

2014

Puheenjohtaja
Mikko Laine

Varapuheenjohtaja
Elina Honkanen

Tiedottaja-sihteeri
Katri Hukkanen

Rahastonhoitaja
Kia Lehti

Fuksipäällikkö
Juhani Heimo

Fuksipäällikkö
Tyko Viertiö

Isäntä
Lauri Koskinen

Emäntä
Melissa Linko

Opintovastaava
Kevät: Sakari Poikkimäki
Syksy: Mikko Niemeläinen

Yrityssuhdevastaava
Lauri Rentto

2013

Puheenjohtaja
Mikko Kiviluoma

Varapuheenjohtaja
Laura Lundell

Tiedottaja-sihteeri
Otto Ojanen

Rahastonhoitaja
Heidi Välisalmi

Fuksikapteeni
Antti Hakala

Fuksikapteeni
Olli Kanninen

Fuksikapteeni
Mikko Laine

Isäntä
Julia Nyström

Emäntä
Ella Potka

Opintovastaava
Sakari Poikkimäki

Yrityssuhdevastaava
Tapio Friberg

Yrityssuhdevastaava
Johanna Järvinen

2012

Puheenjohtaja
Mikaela Mirsch

Varapuheenjohtaja
Laura Lundell

Sihteeri
Anni Nisov

Perustoiminta
Mikko Laine

Perustoiminta
Emilia Stenman

Hallituksen jäsen
Mikko Kiviluoma

Hallituksen jäsen
Mikko Laine

Hallituksen jäsen
Paavo Mälkönen

Toimihenkilöt

2019

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitajat
Martti Ahern, Jani Anttila, Juho Hentman, Iiro Peuhkuri, Perttu Saarela, Arttu Saarnisaari ja Minna Vierimaa

Kulttuurivastaavat
Verna Repka ja Moby Siivonen

LAN-vastaavat
Martti Ahern ja Jani Kiviaura

Liikuntavastaavat
Sasu Pasanen, Jaakko Sääskilahti ja Emilia Tognetty

TEK-yhdyshenkilö
Mikko Korkiakoski

Arkistonhoitajat
Janne-Joonas Tiitinen

Urpot
Jakke Anttila, Toni Heinilä, Taru Jormakka, Leila Kettunen, Mauri Kostiainen, Kasper Nurmi, Erkka Pehto, Elina Pitkäranta, Tuomas Sipiläinen ja Janne-Joonas Tiitinen

Alumnivastaavat
Mauri Kostiainen ja Mika Sahlman

Hyvinvointivastaavat
Elisa Juvonen ja Jenina Noki

Yhdenvertaisuusvastaava
Leila Kettunen

Tiedotustoimikunta

Päätoimittajat
Arttu Saarnisaari ja Otto Uusipaikka

Toimittajat
Martti Ahern, Jakke Anttila, Riina Aromaa, Kim Eklund, Liisalotta Erämies, Riikka Hammar, Taru Jormakka, Sara Kalima, Mauri Kostiainen, Ville Lindström, Juhani Rahikka ja Marja Rinne

Kotimaan kirjeenvaihtaja
Onni Poikkeus

Ulkomaan kirjeenvaihtajat
Aleksi Harlin, Alexander Lindholm ja Alex Villa

Valokuvaajat
Liisalotta Erämies, Riikka Hammar, Minerva Huovari, Elisa Juvonen, Krista Lindqvist, Oona Mollberg, Hanna Seppäläinen ja Valtteri Siira

WWW-operaattori
Valtteri Siira

Taiteelliset johtajat
Jakke Anttila, Elisa Juvonen, Sebastian Nikolov, Jenina Noki, Juhani Rahikka ja Valtteri Siira

Kääntäjä
Marja Rinne

Taloustoimikunta

Laitevastaava
Otto Kankaanpää

Taloustoimikunnan jäsenet
Taru Jormakka, Mauri Kostiainen ja Mika Sahlman

Yhdistystuotevastaava
Perttu Saarela

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Helena Sivula

Fuksikuningatar Miljatar XII
Milja Koskela

Fuksikuningas Jeretius XIII
Jere Vänskä

ISOkuningatar Neeatar
Neea Nieminen

KV-kuningatar Annitar
Anni Ristola

Tapahtumatoimikunta

Apu-IE
Matilda Antila, Virva Brax, Hannamari Haikonen, Anna Heiskanen, Anette Honkanen, Otto Joutsiniemi, Sara Kalima, Katri Kääriäinen, Kaisla Lehtipuu, Ville Lindström, Solja Lukka, Oona Mollberg, Sasu Pasanen, Iiro Peuhkuri, Joona Pystynen, Atte Reunanen, Hanna Seppäläinen, Okko Taalas, Julia Tofferi, Emilia Tognetty, Iines Toivanen ja Olli Tunkelo

Lukkaritoimikunnan puheenjohtaja
Riikka Hammar

Lukkarikisällit
Kim Eklund, Nuutti Jaakkola, Taru Jormakka, Onni Lehtikuja, Ville Lindström, Laura Lukkarila, Pekka Perkiö ja Jere Vänskä

Lämmönsiirtäjä VII
Liisalotta Erämies

Lämmönsiirtotoimikunnan jäsenet
Riina Aromaa, Riikka Hammar, Sara Kalima, Veera Petäjäniemi ja Kaisa Vehmaa

Autokuskit
Liisalotta Erämies, Krista Lindqvist ja Mika Sahlman

Wappumestari
Perttu Saarela

Opintotoimikunta

Tenttiarkistonhoitajat
Balder Eklöf Eira ja Aki Nyberg

Yrityssuhdetoimikunta

Excursiovastaava
Tuomas Sipiläinen

Yrityssuhdekisällit
Roni Heikkilä, Atte Reunanen, Jaakko Sääskilahti ja Matias Viitala

2018

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitajat
Jani Anttila, Juho Hentman, Elisa Juvonen, Verna Repka, Arttu Saarnisaari ja Helena Sivula

Kulttuurivastaavat
Jenina Noki ja Janne-Joonas Tiitinen

LAN-vastaavat
Jani Anttila, Juho Hentman, Jani Kiviaura, Kasper Nurmi, Lauri Rentto ja Juho Tamminen

Liikuntavastaavat
Sebastian Nikolov ja Valtteri Siira

TEK-yhdyshenkilö
Werneri Huhtinen

Arkistonhoitajat
Leila Kettunen ja Janne-Joonas Tiitinen

Urpot
Toni Heinilä, Werneri Huhtinen, Mikko Laine, Kasper Nurmi, Pekka Pirkola, Santeri Santikko, Juho Tamminen, Janne-Joonas Tiitinen ja Tyko Viertiö

Alumnivastaavat
Milla Kumin ja Janne-Joonas Tiitinen

Tiedotustoimikunta

Päätoimittajat
Riina Aromaa ja Riikka Hammar

Toimittajat
Hannamari Haikonen, Werneri Huhtinen, Piia Iivonen, Leila Kettunen, Milja Koskela, Milla Kumin, Anna Pasonen, Onni Poikkeus, Verna Repka ja Janne-Joonas Tiitinen

Ulkomaan kirjeenvaihtajat
Kim Eklund, Aleksi Harlin, Anna He, Erkka Pehto ja Arttu Saarnisaari

Valokuvaajat
Riikka Hammar, Minerva Huovari, Elisa Juvonen, Inka Lehtimäki ja Sebastian Nikolov

WWW-operaattori
Ella Potka

Taiteelliset johtajat
Elisa Juvonen, Sebastian Nikolov ja Jenina Noki

Taloustoimikunta

Laitevastaava
Leila Kettunen

Taloustoimikunnan jäsenet
Mauri Kostiainen, Mika Sahlman ja Juho Tamminen

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Neea Nieminen

KV-vastaava
Anni Ristola

Fuksiruhtinas Esa
Esa Arola

Fuksiruhtinatar Ri
Riikka Hammar

ISOherttuatar
Inka Lehtimäki

KV-herttuatar
Marja Rinne

IE-toimikunta

Apu-IE
Hannamari Haikonen, Anna He, Otto Joutsiniemi, Tytti Jämsä, Sara Kalima, Essi Kivelä, Katri Kääriäinen, Ville Lindström, Nea Möttönen, Rudolf Nikander, Sebastian Nikolov, Anna Pasonen, Ella Rimpilä, Saana Sainio, Virpi Saranpää, Hertta Seppälä, Anna Silfverberg, Helena Sivula, Kaisa Vehmaa ja Viktoria Virolainen

Lukkaritoimikunnan puheenjohtaja
Elina Pitkäranta

Lukkarikisällit
Kim Eklund, Riikka Hammar, Leila Kettunen, Milja Koskela, Henrik Lindberg, Tarmo Nieminen, Pekka Perkiö, Anni Ristola, Arttu Saarnisaari, Valtteri Siira, Aino Taponen ja Jere Vänskä

DJ:t
Otto Kankaanpää ja Sebastian Nikolov

Bilevastaavat
Virpi Saranpää ja Helena Sivula

Autokuskit
Perttu Saarela ja Helena Sivula

Opintotoimikunta

Tenttiarkistonhoitaja
Helena Angerla

Yrityssuhdetoimikunta

Excursiovastaava
Perttu Saarela

Yrityssuhdekisällit
Oskari Hellman, Saleh Khan ja Valtteri Siira

2017

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitajat
Jani Anttila, Riina Aromaa, Juho Hentman, Elisa Juvonen, Jenina Noki ja Lili Yin

Kulttuurivastaavat
Anna He ja Saana Sainio

LAN-vastaavat
Jani Anttila, Juho Hentman, Kasper Nurmi, Lauri Rentto, Teemu Suntio ja Juho Tamminen

Liikuntavastaavat
Essi Yliaho

TEK-yhdyshenkilö
Alex Villa

Arkistonhoitajat
Helena Angerla, Riina Aromaa, Janne-Joonas Tiitinen

Urpot
Milla Kumin, Mikko Laine, Iiro Lehtiniemi, Erkka Pehto, Ella Potka, Janne Stubb, Juho Tamminen ja Tyko Viertiö

Laitevastaavat
Lauri Koskinen ja Juho Tamminen

Tiedotustoimikunta

Päätoimittaja
Riina Aromaa

Toimittajat
Jakke Anttila, Piia Iivonen, Elisa Juvonen, Milla Kumin, Kia Lehti, Elina Makkonen, Jenina Noki, Erkka Pehto, Marja Rinne, Teemu Suntio, Janne-Joonas Tiitinen ja Emmi Viitala

Ulkomaan kirjeenvaihtajat
Nea Ferin, Janne Stubb ja Alex Villa

Valokuvaajat
Riikka Hammar, Minerva Huovari, Elisa Juvonen, Johanna Kuronen, Ville Larimo, Kia Lehti, Inka Lehtimäki, Krista Lindqvist, Elina Makkonen, Neea Nieminen ja Mika Sahlman

Taiteelliset johtaja
Karoliina Koponen

Taloustoimikunta

Taloustoimikunnan jäsenet
Mika Sahlman ja Juho Tamminen

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Inka Lehtimäki

KV-vastaava
Marja Rinne

Fuksikeisari Jake
Jakke Anttila

Fuksikeisarinna Pi
Piia Iivonen

ISOlakeija
Riikka Hammar

KV-lakeija
Johanna Kuronen

IE-toimikunta

Apu-IE
Airi Antikainen, Riina Aromaa, Juho Ikäläinen, Milja Koskela, Krista Lindqvist, Emma Lumiaro, Juuso Mälkönen, Neea Nieminen, Kalle Pesonen, Sauli Rytkönen, Saana Sainio, Minna Vierimaa, Emmi Viitala ja Lotta Wallinmaa

Lämmönsiirtäjä V
Elisa Juvonen

Lämmönsiirtotoimikunnan jäsenet
Elisa Alasuvanto, Riina Aromaa, Heidi Korhonen, Milla Kumin, Elina Makkonen, Mika Sahlman, Janne Stubb ja Juho Tamminen

Lukkaritoimikunnan puheenjohtaja
Jakke Anttila

Lukkarikisällit
Helena Angerla, Esa Arola, Eero Kuusisto, Riku Lappalainen, Ville Larimo, Henrik Lindberg, Elina Pitkäranta, Anni Ristola, Arttu Saarnisaari, Aino Taponen ja Lili Yin

DJ:t
Otto Kankaanpää, Teemu Suntio, Tuukka Syrjänen ja Otto Takkinen

Bilevastaavat
Riku Lappalainen ja Anni Ristola

Autokuskit
Krista Lindqvist, Jenina Noki ja Janne Stubb

Wappumestarit
Mauri Kostiainen ja Juho Tamminen

Opintotoimikunta

Tenttiarkistonhoitaja
Anna He, Minerva Huovari ja Juuso Mälkönen

Yrityssuhdetoimikunta

Yrityssuhdekisällit
Otto Kankaanpää, Lauri Rentto ja Anni Ristola

2016

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitajat
Laura Antola, Jani Anttila, Riikka Hammar, Elisa Juvonen ja Lauri Rentto

Kulttuurivastaavat
Risto Hertzberg ja Milla Kumin

PTHCNF-vastaavat
Jani Anttila, Risto Hertzberg, Kasper Nurmi ja Lauri Rentto

Liikuntavastaavat
Elina Makkonen

TEK-yhdyshenkilö
Kia Lehti

Arkistonhoitajat
Riina Aromaa, Janne-Joonas Tiitinen

Urpot
Reetta Hassinen, Kia Lehti, Iiro Lehtiniemi, Erkka Pehto, Tyko Viertiö ja Mikko Wuokko

Tiedotustoimikunta

Päätoimittaja
Milla Kumin

Toimittajat
Riina Aromaa, Riikka Hammar, Piia Iivonen, Olli Laukkanen, Marja Rinne ja Mikko Wuokko

Kotimaankirjeenvaihtajat
Toni Heinilä, Kalle Pesonen, Tyko Viertiö ja Jere Vänskä

Ulkomaankirjeenvaihtajat
Nea Ferin, Ville Larimo, Juuso Mälkönen ja Peppi Vilén

Valokuvaajat
Reetta Hassinen, Minerva Huovari, Ville Larimo, Kia Lehti, Inka Lehtimäki, Elina Makkonen ja Mika Sahlman

WWW-operaattorit
Jani Anttila ja Teemu Suntio

Taiteelliset johtaja
Jenina Noki ja Juhani Rahikka

Rahastotoimikunta

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Riikka Hammar

KV-vastaava
Johanna Kuronen

Fuksimestari Hei
Heidi Korhonen

Fuksimestari Jay
Janne-Joonas Tiitinen

ISOhaastaja Jakeboy
Jakke Anttila

IE-toimikunta

Apu-IE
Laura Antola, Kristian Borenius, Henna Harmoinen, Jasmin Hertzberg, Ella Hokkanen, Anssi Karppinen, Leila Kettunen, Mauri Kostiainen, Johanna Kuronen, Anna Lauritsalo, Inka Lehtimäki, Elina Makkonen, Juhani Rahikka, Verna Repka, Marja Rinne, Saana Sainio, Minna Vierimaa ja Lotta Wallinmaa

Lämmönsiirtäjä IV
Lauri Koskinen

Lukkarikisällit
Jakke Anttila, Jani Anttila, Werneri Huhtinen, Piia Iivonen, Milla Kumin, Ville Larimo, Annamaaria Mytty, Eemeli Parviainen ja Elina Pitkäranta

DJ:t
Markus Heikkinen ja Kalle Niinistö

Autokuskit
Henna Harmoinen, Lauri Koskinen, Jenina Noki ja Tuulia Telin

Suihkulähdevastaava
Antti Karvanen

Wappumestari
Lauri Koskinen

Opintotoimikunta

Opintokisällit
Minerva Huovari, Anssi Karppinen, Milla Kumin, Santeri Kuokka, Erkka Pehto, Minna Vierimaa ja Lotta Wallinmaa

Tenttiarkistonhoitaja
Lotta Wallinmaa

Yrityssuhdetoimikunta

Yrityssuhdekisällit
Anna He, Ville Larimo ja Olli Laukkanen

2015

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitajat
Jani Anttila, Elisa Juvonen ja Lauri Rentto

Hubiruusut
Riikka Hammar ja Sakari Poikkimäki

PTHCNF-vastaavat
Lauri Rentto ja Tyko Viertiö

Urheilutoimenhoitajat
Elina Honkanen ja Melissa Linko

TEK-yhdyshenkilö
Kevät: Mikko Laine
Syksy: Mikko Niemeläinen

Arkistonhoitajat
Mikko Laine ja Juho Tamminen

Urpot
Elina Honkanen, Katri Hukkanen, Mikko Laine, Iiro Lehtiniemi, Mikko Niemeläinen, Julia Nyström, Sakari Poikkimäki, Tyko Viertiö

KV-vastaava
Nella Peippo

Tiedotustoimikunta

Päätoimittajat
Kevät: Pyry Pitkänen
Syksy: Riina Aromaa

Toimittajat
Riina Aromaa, Katri Hukkanen, Ville Larimo, Saija Pajari ja Mikko Wuokko

Kirjeenvaihtajat
Laura Antola ja Mikko Wuokko

Valokuvaajat
Elisa Juvonen, Aurora Korelin, Ville Larimo, Kia Lehti ja Mika Sahlman

WWW-operaattorit
Juho Tamminen

Taiteelliset johtaja
Kia Lehti ja Jenina Noki

Rahastotoimikunta

Kilpailuttaja
Santeri Santikko

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Jakke Anttila

Fuksipaavi Tykani I
Tyko Viertiö

Fuksipaavi Tykani II
Juhani Heimo

ISOkardinaali Iiris Julma
Iiris Hakaste

Namusetä
Lauri Rentto

IE-toimikunta

Apu-IE
Henri Ailas, Laura Antola, Jakke Anttila, Toni Heinilä, Werneri Huhtinen, Elisa Juvonen, Antti Karvanen, Anne Koistinen, Hanna Kuha, Johanna Kuronen, Sami Lahtinen, Laura Makkonen, Henni Matikainen, Joel Mälkönen, Juuso Mälkönen, Jenina Noki, Kasper Nurmi, Risto Oudman, Nella Peippo, Meri Pöntynen, Santeri Santikko, Alex Villa

Lämmönsiirtäjä III:t
Reetta Hassinen, Lauri Koskinen ja Ella Potka

Lukkarit
Mikko Niemeläinen ja Tyko Viertiö

Lukkarikisällit
Sini Korpiharju, Anna-Liina Lehtimäki, Annamaaria Mytty ja Pyry Pitkänen

Emerituslukkari
Antti Metsälä

Autokuskit
Aurora Korelin, Julia Nyström ja Sakari Poikkimäki

Bilevastaava
Lauri Koskinen

Suihkulähdevastaava
Antti Karvanen

Opintotoimikunta

Opintotoimikunnan jäsenet
Laura Antola, Riina Aromaa, Werneri Huhtinen, Juuso Mälkönen, Mikko Niemeläinen, Elisa Nuutinen, Sakari Poikkimäki ja Tyko Viertiö

Yrityssuhdetoimikunta

Yrityssuhdekisällit
Waltteri Leskinen ja Sai Li

2014

Hoitotoimikunta

Prosessinhoitaja
Lauri Rentto

Urheilutoimenhoitajat
Juho Hirvinen

Arkistonhoitajat
Samu Nurmi

Urpot
Mikko Kiviluoma, Iiro Lehtiniemi, Samu Nurmi ja Mikko Wuokko

Tiedotustoimikunta

Päätoimittajat
Ella Potka

Webbitoimittajat
Kia Lehti, Elisa Nuutinen ja Mikko Wuokko

Kotimaankirjeenvaihtajat
Mikko Kiviluoma ja Iiro Lehtiniemi

Ulkomaankirjeenvaihtajat
Olli Kanninen ja Emilia Stenman

Valokuvaaja
Nikolas Tolvanen

WWW-operaattori
Evgen Multia

Taiteelliset johtajat
Kia Lehti ja Nina Sjöberg

Rahastotoimikunta

Kilpailuttaja
Oskari Kilpi

Fuksitoimikunta

ISOvastaava
Iiris Hakaste

Fuksikouluttajat
Antti Hakala, Olli Kanninen ja Mikko Laine

ISOsenaattorit
Heini Elomaa ja Mikko Wuokko

Namusetä
Mikko Laine

IE-toimikunta

Apu-IE
Henri Ailas, Elisa Alasuvanto, Laura Antola, Aki Braunschweiler, Risto Hertzberg, Juho Hirvinen, Lauri Huitula, Antti Karvanen, Oskari Kilpi, Samuli Koivu, Heidi Korhonen, Joel Mälkönen, Elisa Nuutinen, Niko Rajaniemi, Severi Ruohonen, Tommi Räsänen, Alexi Sirén, Rebecca Suomi, Janne-Joonas Tiitinen, Tuukka Tuomela, Tuuli Uimonen, Aino Vaittinen ja Sanna Virtanen

Lämmönsiirtäjä II:t
Laura Lundell ja Emilia Stenman

Lukkarit
Antti Metsälä, Samu Nurmi ja Tyko Viertiö

Lukkarikisällit
Juho Hirvinen, Niklas Ilkka, Sini Korpiharju, Laura Lundell, Aleksi Matikainen, Annamaaria Mytty, Mikko Niemelinen, Arijussi Väänänen ja Pyry Pitkänen

DJ:t
Kia Lehti ja Nikolas Tolvanen

Apuauto
Julia Nyström

”Fest i mina byxor”
Pyry Pitkänen ja Elisa Nuutinen

Suihkulähdevastaava
Antti Karvanen

Opintotoimikunta

Opintotoimikunnan jäsenet
Antti Hakala, Mikko Laine, Elisa Nuutinen, Otto Ojanen, Pyry Pitkänen ja Sonja Päärnilä

Yrityssuhdetoimikunta

TEK-yhdyshenkilö
Julia Nyström

Yrityssuhdekisällit
Antti Hakala, Iiris Hakaste, Antti Karvanen, Evgen Multia, Niklas Roth ja Tyko Viertiö

2013

Apuemännät
Anni Karjalainen, Elina Oksanen, Linda Olkkonen, Karoliina Pesola, Ronja Ruismäki, Peppi Seppälä, Meri Sieviläinen ja Susanna Tamminen

Apuisäntä
Lauri Rentto

Lämmönsiirtäjä I
Minttu Salonen

Lukkarit
Mikko Laine ja Antti Metsälä

Lukkarikisällit
Samu Nurmi ja Tyko Viertiö

ISOvastaavat
Heini Elomaa ja Mikko Wuokko

Arkistonhoitaja
Emilia Stenman

Liikuntavastaava
Elina Oksanen

Prosessinhoitaja
Jasmina Aouni

Sääntöuudistusvastaavat
Janne Andstjö ja Fanny Syrjänen

TEK-yhdyshenkilö
Mikaela Mirsch

Abi-infovastaava
Antti Hallava

Toimittajat
Kia Lehti ja Karri Mannermaa

Valokuvaajat
Ella Potka ja Ronja Ruismäki